Про адвоката

Дорогі друзі!

Радий вітати Вас у моєму віртуальному юридичному кабінеті!

Якщо Ви знаходитесь на цій сторінці, значить виникли питання юридичного характеру і Ви шукаєте спеціаліста юриста, який допоможе їх вирішити.

При виборі адвоката хотілося б більше дізнатися про людину, якій необхідно буде довірити юридичний супровід Вашої справи. Тому я коротко розповім про себе.

Свою трудову діяльність розпочав одразу після закінчення інституту у 2005 році. З початку діяльності і до сьогодні є практикуючим юристом, а на сьогодні — адвокатом.

Довгий час, у період з 2006 до 2015 року, працював у юридичних службах Головного контрольно-ревізійного управління України (Державна фінансова інспекція України, а тепер Державна аудиторська служба України), Державного агентства України з управління корпоративними правами та майном (реорганізовано у Мінпром України, а потім повноваження передані Мінекономрозвитку України), Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерству екології та природних ресурсів України.

Період роботи у зазначених органах дав змогу заробити колосальний досвід. Я пройшов трудовий шлях від провідного спеціаліста юрисконсульта до директора юридичного департаменту, у зв’язку з чим доводилося вирішувати різної складності правові завдання.

До моїх основних обов’язків належав повний юридичний супровід діяльності зазначених органів, зокрема, надання юридичних консультацій співробітникам та громадянам, представлення інтересів у суді по трудових спорах, ведення договірної роботи, організація та юридичний супровід проведення державних закупівель, ведення претензійно-позовної діяльності, представництво інтересів у суді, подання позовів на користь держави та ін.

Окрім цього, працюючи директором юридичного департаменту у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, займався підготовкою та супроводом різних нормативно-правових актів, у т.ч. розробкою законопроектів та супроводом їх на всіх стадіях до остаточного ухвалення Верховною Радою України та підписання Президентом України.

Враховуючи вищевикладене, однією з моїх ключових практик є повний юридичний супровід підприємств у Києві та Київській області.

На сьогоднішній день мені довірили юридичний супровід свого бізнесу: ТОВ «ІННАРІЯ», ТОВ «ОНЛАЙН СЕЙЛ», ТОВ «ХАЙ-РЕЗ», ТЕРИТОІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ» у м. КИЇВ, ТОВ «ТМО «ЛІКО-ХОЛДІНГ» та інші.

У 2015 році почав займатися адвокатською практикою. Склав відповідні іспити, пройшов стажування у досвідченого адвоката, і 24.12.2015 року Рада адвокатів Київської області видала мені Свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю № 5520/10.

Працюючи адвокатом, я зосередився на трьох основних напрямках юридичної діяльності:

  • адвокат підприємства у Києві та Київській області;
  • адвокат з ДТП у Києві та Київській області;
  • адвокат із сімейних справ у Києві та Київській області;

Це звичайно ж не означає, що я не займаюся або не розуміюся на інших галузях права, просто, на даний момент, у справах цієї категорії я досягнув відчутних успіхів і вони найбільш цікаві мені.

Окремо хотілося б звернути увагу, що сьогодні я є партнером Адвокатського об’єднання «ЮРІСВЕСТ», що дозволяє мені в особливо складних справах скористатися порадою або підтримкою досвідчених адвокатів. Для виконання великих обсягів роботи я також можу залучати грамотних адвокатів або інших фахівців із цього об’єднання.

У серпні 2016 року обрано до складу Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області.

Основним завданням цього Комітету є здійснення захисту інтересів адвокатів, пов’язаних із їхньою безпосередньою професійною діяльністю. Захист здійснюється, зокрема, шляхом прибуття членів Комітету до місця порушення професійних прав адвоката з боку будь-яких державних органів, органів судової влади, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб, інших юридичних та фізичних осіб.

У 2022 році очолював Комітет з нерухомості та будівництва Асоціації адвокатів України.

Таким чином, якщо Вам потрібен грамотний адвокат, я з радістю намагатимусь допомогти у Вашому юридичному питанні.

Щоб отримати попередню консультацію або записатися на прийом, Ви можете написати мені на електронну пошту або зателефонувати за телефоном, вказаним на сторінці Контакти.