Адвокат обвинуваченому

Допомога адвоката по кримінальним справам обвинуваченому

Якщо справа буде внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань, адвокат у кримінальних справах, який розпочав роботу вже на етапі вручення обвинувального акту, може зіткнутися з цілим рядом труднощів.

Зокрема адвокату у кримінальних справах необхідно буде знайти підстави для призначення проведення повторних чи нових слідчих дій.

Це створює додаткові труднощі для адвоката під час захисту обвинуваченого і може призвести до затягування досудового розслідування.

Найбільш важливим етапом у кримінальному процесі є збирання доказів у кримінальній справі. Саме вони є основою успішного завершення досудового розслідування. Великою перемогою є отримання необхідних доказів та показань свідків на користь обвинуваченого.

Ще одним важливим завданням на даному етапі є виключення з матеріалів досудового розслідування  доказів та свідчень свідків, залучених незаконним шляхом. Для цього адвокат у кримінальних справах найчастіше складає та подає на розгляд органів досудового розслідування, прокурора, слідчого судді або судді клопотання, відводи, скарги тощо.