Сімейний адвокат

Адвокат по сімейним справам в Києві Ішутко Сергій має багаторічну позитивну практику в спірних сімейних правовідносинах. Врегулювання спорів, під час укладення та розірвання шлюбу, купівлі та розподілу майна, встановлення опіки над дітьми, встановлення та заперечення батьківства, аліменти  та інші питання, вирішення яких потребує дотримання юридичної процедури, будуть вирішені зі всією відповідальністю і без негативних правових наслідків для клієнта.

Послуги, які надаються сімейним адвокатом в Києві, стосуються всього сімейного законодавства. Можна замовити надання послуги сімейний адвокат по всій Україні, а також за кордоном – для кваліфікованої юридичної допомоги немає кордонів. Будь-яка правова допомога починається з консультації, отримати яку можливо при особистій зустрічі, онлайн або в телефонному режимі.

Розірвання шлюбу

Найчастіше, необхідність звернення до юриста з сімейного права потрібно тоді, коли сім’ї фактично вже немає. Міжособистісні стосунки людей виходять за межі їхніх виважених рішень та обов’язків – виникає конфлікт, вирішити який може лише суд. Саме в таких справах не обійтися без допомоги грамотного сімейного адвоката з розлучення.

При наданні юридичної консультації про розлучення, розглядаються всі можливі варіанти для вдалого вирішення між подружжям спору. Шлюбний роздільний процес може бути проведений в рамках позасудового процесу за згодою обох сторін, так і при залученні судового органу. В останньому випадку вирішуються питання:

  • поділу майна, нажитого за роки спільного проживання;
  • про стягнення аліментів на дітей та недієздатних членів сім’ї;
  • про визначення місця проживання дітей та їх виховання.

Правова допомога базується не лише на консультаційних послугах. Клієнт адвоката з сімейного права у Києві отримує весь перелік необхідної допомоги – складення позовної заяви на розірвання шлюбу, формування позовних вимог, які допоможуть захистити матеріальні та моральні інтереси клієнта, супровід у судових засіданнях.

Юридичні послуги

Розірвання шлюбу – не єдина послуга, яку надає юрист у сімейних справах у Києві. Кожен клієнт може отримати правову допомогу щодо сімейних правовідносин.

Оформлення шлюбного договору – звертаючись до адвоката з питань реєстрації шлюбу та супутніх до даної події питань, ви отримуєте правову допомогу щодо складання юридично грамотного шлюбного договору, який визначить усі питання власності майбутнього подружжя.

Розділ спільного майна подружжя –Ви можете отримати консультацію або скористатись послугою щодо представлення Ваших інтересів у судовому розгляді щодо розділу майна під час розлучення. Справа обов’язково доводиться до її логічного завершення на користь клієнта як у період досудового процесу з мирного врегулювання спору, так і у разі судового розгляду. Адвокат бере участь у переговорах із представниками іншої сторони, тим самим звільняючи свого клієнта від зайвих емоційних переживань.

Сімейні спори про опіку над дітьми – проводити повний правовий супровід спору між батьками, родичами, опікунами про виховання дітей, встановлення опіки над ними, визначення місця їхнього проживання. Справу можуть розглядати у суді першої інстанції, а також апеляційної та касаційної. Вся необхідна процесуальна документація (позовні заяви, відзиви, заперечення, пояснення, докази та інше) буде підготовлена відповідно до норм законодавства України.

Стягнення аліментів – стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, а також непрацездатного члена сім’ї – чоловіка, батька чи матері, проводиться у добровільному порядку чи судовому. Усі дії адвоката спрямовані на оптимальний захист матеріальних прав та інтересів свого клієнта. За потреби складаються позовні заяви, збираються докази та інші відомості для позитивного вирішення справи, проводиться повний юридичний супровід інтересів клієнта в усіх інстанціях.

Сімейний юрист, насправді, вирішує не лише спірні питання, що виникають при розірванні шлюбу. Довірившись кваліфікованому спеціалісту, ви завжди зможете отримати правову допомогу в питаннях купівлі-продажу нерухомості, викликати свого адвоката, потрапивши в ДТП або в іншу ситуацію, яка потребує юридичної оцінки та супроводу. Адвокат завжди допоможе правильно оформити будь-який документ, який захистить права та інтереси Вас та Вашої родини.