Ціни

Робота кваліфікованого адвоката, незалежно від галузі права, пов’язана з великими обсягами правової або процесуальної документації, грамотною взаємодією з правоохоронними та іншими державними органами, а також витратою часу на виїзд для надання юридичної допомоги клієнту та захисту його інтересів у суді.

Ціни на послуги адвоката в Києві безперечно відрізняються – все залежить від кваліфікації та професіоналізму фахівця. Якщо Вам потрібна попередня консультація юриста, ціна за послуги якого Вас влаштовує, або Ви підшукуєте досвідченого адвоката у кримінальних справах – пропонуємо звернутися до адвоката Ішутка Сергія.

Зручний спосіб сплати для кожного клієнта

Вартість послуг адвоката або гонорар може бути як фіксованим, так і розраховуватися погодинно. Усі адвокатські послуги та ціни на них зазначаються в договорі про надання правової допомоги, який підписується між клієнтом та адвокатом.

Встановлена ціна на юридичні послуги, або ж договірна ціна виїзду по київській області, узгоджується перед вступом клієнта та адвоката до договірних відносин і залишається незмінною. Такий гонорар включає всі фінансові ризики, які може нести спеціаліст у процесі надання правової допомоги.

Погодинна оплата, як правило, це ціна за консультацію адвоката або, знову ж таки, вартість послуг юриста, який виїжджає на прохання клієнта у встановлене місце. Сума гонорару залежатиме від складності справи – необхідності перевірки слідчих матеріалів, зборів доказової бази, аналітичної роботи, кількості судоднів та необхідності перебування в іншому населеному пункті.

Якщо має бути робота виключно з документами, то оплата, як правило, встановлена. Так, у договорі буде описаний кожен правовий процес та орієнтовний обсяг часу, яку, як правило, витрачає адвокат під час роботи із правовими документами – підготовка договорів, претензій, позовних заяв та інших процесуальних документів. Усі ціни вказані гривнях, а остаточна вартість послуг обговорюється та визначається безпосередньо під час особистої зустрічі та підписання договору.

Орієнтовна вартість послуг

Усна юридична консультація від 500 грн./час.
Письмова юридична консультація від 1000 грн./стор.
Письмова юридична консультація на сайті безкоштовно
Складення адвокатського запиту від 500 грн./стор.
Виїзд до клієнта в Києві з 09:00 до 18:00 в пн.-пт. від 2000 грн.
Виїзд до клієнта в Києві з 18:00 до 09:00 в пн.-пт. та цілодобово у суботу і неділю, а також у святкові дні від 4000 грн.
Розробка, експертиза договорів, контрактів від 3000 грн.
Розробка, експертиза зовнішньоекономічних договорів, контрактів від 5000 грн.
Досудове врегулювання спорів: підготовка претензії, відповіді на претензію, експертиза документів для звернення до суду від 2000 грн.
Підготовка позову до суду від 3000 грн.
Участь адвоката в судовому засіданні в якості представника клієнта від 2000 грн. *

УВАГА!

Перелік послуг згідно з наведеним прайсом не є вичерпним!

Всі ціни, які вказані в прайсі мають суто інформаційний характер і не є публічною офертою. Остаточна вартість усіх послуг адвоката розраховується у порядку, що передбачається договором про надання правової допомоги, як правило, виходячи із вартості роботи адвоката за годину.

Оплата за всі юридичні послуги здійснюється авансом, при цьому вартість послуг не включає судовий збір, витрати на перекладачів чи експертів, оплату інших обов’язкових платежів, передбачених законодавством України, а також витрати на відрядження за межі м. Києва.

* Ціна вказана за одне судове засідання і оплата провадиться незалежно від того чи відбулося воно чи ні, оскільки вона включає в себе підготовку адвоката до суду, та оплату часу на прибуття до суду.