АвтоАдвокат

Щодня в Україні відбуваються десятки дорожніх пригод та сотні правопорушень, наслідками яких є не лише постраждалі люди та автомобілі, а також багато позовів про відшкодування шкоди. Одні учасники пригод невтішно борються зі страховими компаніями, сподіваючись отримати обіцяну компенсацію, інші виплачують штрафи, а треті взагалі позбавляються водійських прав. На жаль, дуже часто, не знаючи своїх прав у повній мірі, без вини винні автомобілісти виявляються учасниками «сцени з неправильно розподіленими ролями». Саме у таких випадках потрібна юридична допомога водіям, яку надає автоадвокат, або його ще можуть називати автоюрист.

Хто такий автоадвокат

Автоадвокат (авто-адвокат, автоюрист, авто-юрист) – відносно новий напрямок у юридичній галузі. Виникнення такої вузькоспеціалізованої області обумовлено складною системою правопорушень на дорогах. В такій сфері як «автотранспортне право» для підготовки до судового процесу, кваліфікованому автоадвокату потрібно володіти всіма теоретичними знаннями та навичками у сфері автотехніки, автотранспортної трасології, безпеки та правил руху на дорогах, супутніх регламентів та норм.

Отримати професійні послуги автоюриста Вам пропонує адвокат Ішутко Сергій Юрійович. Спеціалізуючись на автотранспортному праві та маючи багаторічний практичний досвід, звернувшись до нього, Ви гарантовано отримаєте суто індивідуальний підхід та ефективне вирішення вашого питання.

Принципи, якими керується автоадвокат

Юридична допомога для водіїв, яку ми надаємо, полягає у взаємодії, заснованій на довірі, зокрема:

  • ПРОСТОТА СПІЛКУВАННЯ. Як автоадвокат Ішутко Сергій та його команда спілкуючись із клієнтом загальнодоступною та простою мовою, не заплутують його юридичною термінологією;
  • ЖОДНИХ СУМНІВІВ ЩОДО ПРАВОТИ КЛІЄНТА. Сумніви щодо правоти клієнта породжує сумніви про благополучний кінець справи. Тому в нашій практиці є лише довіра та віра у позитивний результат;
  • ЧЕСНІСТЬ. Ми завжди чесно інформуємо клієнта про всі можливі результати та про ризики у разі їх появи;
  • ЕФЕКТИВНІСТЬ. Ми чудово розуміємо, що час, а також витрати клієнта повинні коштувати ту вигоду, яку він отримає в результаті. Тому грамотно оптимізуємо усі наші зустрічі та займаємося справою до її завершення;
  • КОМПЕТЕНТНІСТЬ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ. Ми ніколи не порушуємо умов прописаних у договорі;
  • РЕЗУЛЬТАТ. Допомога юриста водієві має призводити до одного результату – захисту інтересів клієнта та виграшу справи. Такий результат є взаємовигідним, адже клієнт захистив свої права, а юрист відстояв свій імідж високопрофесійного фахівця.

В яких ситуаціях потрібна допомога автоадвоката

Допомога юриста водіям потрібна тоді, коли автомобілісту необхідно захистити свої права. Як правило, юридичні знання та навички необхідні водієві вже з того моменту, як він став учасником ДТП або зупинився на вимогу поліції. Іноді людина стала жертвою аварії і їй необхідний авто-адвокат для того, щоб відсудити компенсацію, це відбувається, коли не вдалося досягти мирного врегулювання питання. В інших випадках, на людину подається позов, тоді як насправді вона не була винуватцем ДТП. Не можна забувати і страхові компанії, які до останнього воюють за те, щоб не виплачувати страховку клієнту.

Як правильно розібратися у складній ситуації? Як максимально мінімізувати збитки та втрати? Без адвоката по  ДТП – зробити це неможливо.

Консультація автоадвоката допоможе зрозуміти свої права і сформулювати правильне рішення, щоб закрити справу з максимальною користю для себе.

Наша компанія охоче візьметься за справу будь-якої складності, і буде захищати інтереси свого клієнта, склавши найбільш оптимальну та ефективну стратегію.