Адвокат по ДТП

Юридична допомога при ДТП необхідна автовласникам практично щодня. Велика кількість транспортних засобів, завантаженість доріг, погане дорожнє покриття, неуважність та активність руху – усі ці фактори сприяють виникненню аварійних ситуацій. Виходячи з характеру дорожньо-транспортної пригоди, а також її тяжкості, повинен бути встановлений винуватець ситуації, який обов’язково притягується до відшкодування збитків та відповідальності згідно із законом. Для визначення розміру збитків та норм, що застосовуються до винуватця, потрібна кваліфікована допомога юриста, одержати яку кожен може зателефонувавши до нас.

Наша команда протягом багатьох років надає правову підтримку та допомогу всім автовласникам, які потрапили у досить небезпечну ситуацію ДТП. За час нашої практики ми постійно стикаємося з різними ситуаціями, у тому числі при виникненні ситуації умисного здирництва коштів працівниками поліції, а також співробітниками інших структур. Крім того, досить поширеною ситуацією є неправильна оцінка завданих збитків, а також наявність факту залякування або погроз.

У багатьох випадках після ДТП учасник автотранспортної пригоди перебуває під впливом моральних переживань та психологічного тиску, внаслідок чого людина не має можливості зосередитися, не знає як поводитися і погано орієнтується в ситуації, що склалася. Адвокат з ДТП – необхідний захист. Діючи в такому випадку самостійно, можна піддатися впливу і визнати провину за відсутності такої. Припуститися маси помилок і підтвердити невірні відомості. Саме тому Вам потрібен автоадвокат. Наша команда завжди надає своїм клієнтам максимальну підтримку, негайно виїжджає на місце ДТП, консультує щодо необхідної поведінки, а також допомагає знайти правильну позицію.

Кому і в яких ситуаціях потрібна допомога автоюриста?

Водії, які мають великий досвід водіння, часто вже мають певний досвід, пов’язаний з ДТП. Найпоширенішими випадками, за яких може знадобитися консультація юриста з ДТП, є наступне:

  • зіткнення кількох автомобілів внаслідок чого завдається значної шкоди автомобілям, а в деяких випадках і здоров’ю учасників ДТП;
  • наїзд на різноманітні об’єкти;
  • заподіяння шкоди пішоходу;
  • створення несанкціонованої пробки внаслідок вини власника авто;
  • викрадення автомобіля;
  • наїзд на упорядковані житлові об’єкти;
  • транспортування вантажів особливого призначення з порушенням правил;
  • а також багато інших.

Ці ситуації пов’язані як з адміністративною, цивільною, так і кримінальною відповідальністю, тому юрист з ДТП у таких випадках вкрай необхідний.

Допомога від адвоката

За роки практики ми стикалися з різними обставинами, в тому числі і упередженим ставленням державних органів та різноманітними труднощами, які подолати людині самостійно практично неможливо. Досягти справедливості в нашій державі з ряду причин часом буває дуже складно. Саме тому вартість послуг адвоката з ДТП ми залишаємо в доступних межах, щоб у кожного нашого клієнта була можливість скористатися професійними послугами та довести свою невинність.

Адвокат ДТП – це найкраща можливість захистити себе як на початковому етапі, так і у тому випадку, якщо справа дійшла до суду. Наша юридична консультація при ДТП доступна у будь-який час, тому Ви можете бути впевнені, що ми завжди вчасно прийдемо на допомогу та допоможемо знайти оптимальне рішення, зібравши всі факти та докази Вашої невинності.

Завдяки багаторічному досвіду, досконалому знанню законодавчої бази, а також неймовірному бажанню досягти справедливості ми доводимо всі свої справи до завершення з найбільш прийнятним результатом. Телефонуйте вже сьогодні, адже юридична консультація з ДТП може змінити перебіг усієї справи!