Юрист по спорам зі страховими компаніями

Щодня відбувається сотні дорожньо-транспортних пригод, у яких часто шкода завдається як транспортному засобу, так і людям. Проте сьогодні не рідкісною є ситуація, коли ненадійні страхові компанії роблять усе можливе для зменшення втрат власних коштів. Вони затягують період виплати страхових коштів, без підстав занижують страхову суму, а також користуються будь-якими методами для того, щоб якнайдалі відтягнути виплату або зовсім її не здійснювати. Саме в таких випадках неоціненну допомогу зможе надати юрист із страхових спорів.

Хороший, досвідчений і кваліфікований юрист здатний залагодити суперечки зі страховою компанією  в мінімальні терміни і досягти найсправедливішого рішення. Маючи багатий досвід роботи, ми пропонуємо професійні послуги юриста зі страхових спорів, а також можливість виграти справу в суді та отримати належну виплату на ремонт автомобіля та інші потреби.

Поширені причини виникнення страхових спорів

Найчастішими причинними появи розбіжностей зі страховою компанією є таке:

  1. відмова відшкодування належної суми. Часто компанії пояснюють свою відмову тим, що пошкодження автомобіля були викликані не останньою ДТП. Так, страхові організації навіть подають звіт після проведеної експертизи, у якому стверджується відсутність страхового випадку та той факт, що пошкодження були присутні на транспортному засобі задовго до події. У багатьох випадках цей документ є необґрунтованим та потребує оскарження в суді;
  2. умисне заниження розміру виплати. Занижувати суму страхова компанія може на основі маси факторів, які не завжди мають місце. До них відноситься неграмотно складені акти огляду автомобіля, заява працівників, підтасовані результати експертизи та багато іншого. У цій ситуації слід виконувати зустрічну експертизу та оскаржити рішення, якщо потрібно в судовому порядку;
  3. недотримання термінів. Законодавством встановлено конкретні терміни, протягом яких страхові компанії зобов’язані здійснювати виплати чи надати причини відмови у їх проведенні. Звертатися до суду можна вже наступного дня після закінчення цього терміну.

Всі ці випадки, а також багато інших, можуть і мають бути оскаржені. Юрист зі спорів зі страховими компаніями грамотно вирішить питання та врегулює всі правові нюанси, забезпечивши належну виплату у встановлений законодавством термін.

Вирішення спорів кваліфікованим юристом

Адвокат Ішутко Сергій Юрійович та його команда, свою репутацію кваліфікованого юриста зі суперечок зі страховими компаніями заслужили завдяки завзятій праці, бездоганному знанню законів, наполегливості та вмінню завершувати всі свої справи позитивним результатом. При необхідності ми проведемо консультацію, проінформуємо про шляхи рішення, а також організуємо надійний захист прав своїх клієнтів.

Наша команда досвідчених фахівців доводить кожну свою справу до найприйнятнішого завершення. Завдяки цьому в нашій практиці є лише успішні випадки вирішення страхових спорів.

Юрист зі суперечок зі страховою фірмою – єдина можливість отримати законну виплату у визначені терміни без обману з боку цих організацій!