Відшкодування збитків від ДТП

На жаль, навіть обережні водії з значним досвідом водіння не застраховані від дорожніх пригод. Потрапивши в таку неприємність дуже важливо зреагувати максимально швидко, як то кажуть «гарячими слідами». Допомогу для відшкодування збитків від ДТП може надати наша юридична компанія. Адвокат Ішутко Сергій Юрійович, який спеціалізується на автоправі, разом з його колегами досвідченими та кваліфікованими адвокатами, готові відстоювати права та захищати інтереси клієнтів у найнепростіших ситуаціях.

Навіщо потрібні послуги автоадвоката?

Потрапляючи в ДТП, логічним бажанням кожної постраждалої особи є відновити здоров’я та своє авто. Якщо водій не був винуватцем аварії, згідно із законодавством України, він має повне право вимагати компенсацію за матеріальну, а також моральну шкоду. Добре, коли такі питання вдається врегулювати мирно, але на практиці таке трапляється вкрай рідко, а спір завжди вирішується у судовому порядку. Допомога юриста у відшкодуванні збитків при ДТП насамперед полягає у тому, щоб довести правоту клієнта як учасника події, обстоюючи його інтереси у суперечці з іншим учасником та страховою компанією.

Обстоюючи інтерес клієнта, юрист сприяє тому, щоб потерпілий отримав відшкодування заподіяних збитків. Знову ж таки розмір грошової компенсації багато в чому залежить від грамотності та професіоналізму адвоката.

Що може вимагати потерпілий від ДТП?

Спочатку варто розібратися з тим, які ж права насправді може відстоювати потерпілий. Сума компенсації, яку може відстояти кваліфікований юрист, формується з:

 • вартості ремонту авто (тих несправностей, причино. яких було ДТП);
 • відшкодування втрати товарної ціни авто (потрапляючи у ДТП, автомобіль втрачає у попиті у потенційних покупців);
 • компенсації за моральну шкоду;
 • вартості евакуації та оцінки авто;
 • відшкодування втраченої вигоди (у тому випадку, якщо автомобіль приносив дохід або сприяв цьому);
 • відшкодування витрат за правову допомогу;

Допомога юриста при відшкодуванні збитків від ДТП суттєво збільшить шанси на відшкодування збитків за всіма критеріями, передбаченими чинним законодавством.

Хто має відшкодувати збитки від ДТП?

У ДТП може брати участь одна людина, де у такому разі шукати винуватця?. Насамперед потрібно довести невинність водія. Причиною аварії могли бути погодні умови, ожеледиця, неякісне дорожнє покриття, несправний світлофор та інші фактори. Докладно розібравшись зі справою та всіма нюансами подій, можна не лише довести невинність водія, а й вимагати відшкодування у страхової компанії заподіяних ДТП збитків. Представники страхових служб, добре обізнані про всі тонкощі та лазівки, що дають можливість уникнути виплат. Так боротися з ними на рівних можуть лише досвідчені і високопрофесійні адвокати.

У випадку, коли в дорожній пригоді брали участь кілька осіб, вимагати відшкодування збитків потрібно у страховій компанії винуватця, і самого винуватця, якщо той не був застрахований, або якщо страхова виплата не покриває всієї суми шкоди. Існує безліч тонкощів, нюансів і підводного каміння, обійїти які під силу тільки досвідченим автоюристам.

Відшкодування збитків від ДТП, специфіка нашої роботи

Юрист із відшкодування збитків від ДТП виїжджає на місце події для з’ясування обставин та подробиць. Після цього у послуги автоадвоката входять:

 • консультація;
 • захист інтересів клієнта під час спілкування з поліцією;
 • складання позову про відшкодування заподіяної шкоди;
 • оскарження рішень та постанов поліції;
 • проведення незалежної експертизи;
 • допомога при проведенні оцінки збитків та складання калькуляції;
 • оформлення всієї документації до правоохоронних органів, або до суду;
 • вирішення конфліктних питань із страховою компанією;
 • представництво інтересів клієнта в суді;
 • допомога у кримінальній справі.

Ці та інші послуги, які надає наша компанія, обговорюються з клієнтом, з можливістю внести поправки, обговорити порядок дій і тактику, скласти договір, сформувати вартість співпраці. Нашою політикою є делікатний та індивідуальний підхід, довіра та відкритість, компетентність та конфіденційність. Тільки так, взаємодія з клієнтом залишається приємною, а головне призводить до бажаного результату.