Допомога адвоката при позбавленні водійських прав

Стати учасником ДТП може кожен. І якщо в деяких випадках, водії готові виплатити штраф або компенсацію збитку, тільки для того щоб якомога швидше вирішити питання з потерпілим та позбавити себе “задоволення” подальшого спілкування з поліцією, то повернути права допоможе тільки юрист при позбавленні водійських прав. Зіткнувшись з такою неприємністю, боротися і доказувати своє право самостійно не має ніякого сенсу.

Суд вирішує все швидко і дуже часто, якщо людина, яку позбавляють прав, покладається на справедливість суду, останній приймає рішення не на її користь. Діючи в одиночку, учасник ДТП не завжди може знайти необхідні аргументи, які дозволяють суду прийняти рішення на його користь. Допомога адвоката при позбавленні водійських прав – єдиний вихід, особливо, якщо правопорушення дійсно мало місце.

Сила адвокатського захисту при позбавленні водійських прав

Допомога юриста при позбавленні прав починається з ознайомлення із справою. Як кваліфікований юрист із чималою практикою, можу стверджувати, що навіть у «найскладніших» судових процесах є лазійки та зачіпки, які є гарантом успішного завершення справи. Це неправильне оформлення документації, використання поліцейськими несертифікованого приладу, некомпетентність лікаря та безліч інших факторів, знайти та довести які може лише юрист із повернення прав.

Проте адвокат ніколи не покладається на чужі помилки та некомпетентність. Тому в разі відсутності таких існує маса стратегій і тактик, актуальних у тій чи іншій ситуації. Також у законодавстві України є поняття «крайня необхідність», яке ґрунтується на з’ясуванні обставин, за яких порушення людини було б виправданим або як мінімум пом’якшило б її провину. Наприклад, автомобіль потрапив у ДТП у зв’язку з тим, що на дорогу, у непередбаченому для цього місці, різко вибіг пішохід і водій змушений був здійснити маневр, який спричинив аварію.

Специфіка нашої роботи

Я юрист з повернення прав водія з багаторічним досвідом роботи. Щодня захищаючи права клієнтів, я сформував ряд ефективних тактик, що дозволяють повернути права водія в 99% випадків. Індивідуальний підхід – перше правило моєї практики. Я вивчаю справу, з’ясовую всі деталі та подробиці, які могли б допомогти справі, використовую адвокатські техніки, які є найоптимальнішими та найефективнішими в кожному конкретному випадку.

Юридична допомога при позбавленні прав водія забезпечить:

  • оскарження судового рішення;
  • перекваліфікацію правопорушення;
  • повернення водійських прав;
  • скорочення терміну покарання.

Звернувшись за допомогою, всі клопотання та скарги будуть складені грамотно та професійно. Ми ніколи не відмовляємось від своїх клієнтів, і до «переможного» відстоюємо їхні інтереси. Усі судові рішення будуть оскаржені з приведенням найвагоміших аргументів на користь виправдання клієнта.

Вартість послуг

Ціна на допомогу юриста з повернення водійських прав формується з урахуванням низки чинників. Це кількість судових засідань, обсяг роботи, ступінь заплутаності питання та інші нюанси. Але наша система оплати є досить гнучкою, ми йдемо на зустріч, оптимізуємо витрати, не затягуємо врегулювання питань. Також допомогу юриста при позбавленні прав водія можна отримати онлайн, це дозволить заощадити кошти і отримати рекомендації щодо подальших дій. За фактом звернення ми укладаємо договір, який зробить співпрацю взаємно зручною та стане гарантією безпеки клієнта.